Ceník

Portrétní, rodinné, párové, těhotenské...

Tyto druhy focení nabízím za cenu 180 Kč / fotku v exteriéru a 250 Kč / fotku v ateliéru - zde bude k ceně přičten ještě poplatek za pronájem ateliéru - cenu doplním na vyžádání.

Finální výběr a počet fotek bude záležet jen na vás.

Po nafocení vám během několika následujících dnů zašlu odkaz k neveřejnému webovému albu s náhledy k výběru. Hotové fotky obdržíte cca do měsíce v plném rozlišení v elektronické podobě, v případě zájmu také vypálené na CD.
Mohu zajistit i tisky fotek, pláten apod., ceny poskytnu na vyžádání.

180 / 250 Kč

Lifestyle

Lifestylové focení u vás doma - 1-2 hod focení za 1.500 Kč - v ceně je 10 finálně zpracovaných fotografií, které pro vás vyberu. K dispozici budou v barevné a černobílé variantě.

Další fotografie si můžete vybrat sami, přičemž cena je 180 Kč / fotku. Vybírat lze z neveřejného webového alba, ke kterému vám při odevzdávání zakázky zašlu odkaz.
Hotové fotky obdržíte cca do měsíce v plném rozlišení v elektronické podobě, v případě zájmu také vypálené na CD.
Mohu zajistit i tisky fotek, pláten apod., ceny poskytnu na vyžádání.

Lifestylový balíček je možné využít i na zdokumentování například narozenin a jiných oslav.

1.500 Kč

Vánoční / velikonoční a obdobná minifocení

Zvýhodněná cena vánočního a obdobného focení - 140 Kč / fotku. Počet vybraných fotek záleží čistě na vás.

Focení probíhá v atelieru a fotografie si vybíráte sami hned po nafocení. Vybrané fotky obdržíte zpracované cca do 2 týdnů v elektronické podobě v plném rozlišení.
V případě zájmu zajistím tisk fotek nebo vánočních přání, jejich ceny poskytnu na vyžádání.

140 Kč

Svatby

Před focením samotné svatby vřele doporučuji osobní schůzku, kdy se nejen poznáme, ale domluvíme detaily a sjednotíme představy a možnosti. V rámci této schůzky nabízím u balíčku "Vše" možnost předsvatební focení, ze kterého obdržíte pak při odevzdávání svatebních fotek 10 hotových fotografií jako bonus.


Balíček "Mini" - příjezd nevěsty, obřad, společné a párové focení
Pokud se obřad koná dopoledne nebo kolem poledního, párové focení probíhá v pozdějších odpoledních / podvečerních hodinách, společné focení s ostatními svatebčany lze po domluvě uskutečnit hned po gratulacích.
Cena: od 6.000 Kč / 3 hod


Balíček "Vše" - fotí se vše od příprav nevěsty přes přesun na obřad, samotný obřad, skupinky a společné focení (párové focení probíhá v pozdějších odpoledních / podvečerních hodinách, společné focení s ostatními svatebčany lze po domluvě uskutečnit hned po gratulacích), hostinu, krájení dortu, první tanec až po párové fotky.
Cena: od 12.000 Kč / 8 hod


Hotové svatební fotografie obdržíte cca do měsíce nebo dle aktuálních možností elektronicky v plném rozlišení, vypálené na CD nebo flash disku. Vybrané fotografie budou zhotoveny také v černobílé variantě.


Na přání mohu zajistit tisky, vytvoření a tisk fotoplátna či fotoknihy. Ceny poskytnu na vyžádání.


Dopravné - po Českých Budějovicích a blízkém okolí je dopravné zdarma, při cestách dále pak účtuji 5 Kč / km.

od
6.000 Kč

© 2022 Hana Máslová, České Budějovice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!